Lokal użytkowy, 27 m2, Ostrów Wielkopolski

Lokal użytkowy na wynajem, Ostrów Wielkopolski

Wynajem: 3 800 PLN

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
665600670, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Nieruchomość do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim*lokal*plac* działalność* handel* magazyn* parking*Grabowska* teren przy głównej trasie.

Do wynajęcia nieruchomość zabudowana budynkiem parterowym o powierzchni 27 m2, wyposażonym w instalację elektryczną, ogrzewanie z przystosowanej klimatyzacji, monitoring oraz alarm. Składa się z dwóch pomieszczeń oraz WC. Obiekt po generalnym remoncie w 2024 roku.
Do budynku przynależy utwardzony plac o powierzchni około 2000 m2 utwardzony i ogrodzony o wymiarach 28m x 86m.
Nieruchomość usytuowana jest w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Grabowskiej * Zameczek*. Doskonałe miejsce z wygodnym dojazdem. Teren przy głównej drodze Ostrów Wlkp.-Grabów. W sąsiedztwie znajdują się inne obiekty usługowe, handlowe, paczkomat, restauracja, apteka, punkt pocztowy co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego miejsca dla prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej.
Miejsce idealne miejsce na składowanie towarów, magazyn, handel, bazę transportową albo sprzętową.

Cena najmu za całość 3800 zł/m-c plus VAT plus prąd według zużycia. Kaucja jednomiesięczna.
Zadzwoń i umów się na spotkanie! Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz na bezpłatną prezentację. Wszelkie propozycje są do uzgodnienia.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 99410020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9941
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 3 800 PLN
Cena za m2 141 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 27 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Grabowska
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Dojazd asfaltowy