Wyceny przedsiębiorstw

WGN WYCENY przy Ostrowskim Centrum Nieruchomości jest godnym zaufania partnerem, w skład którego wchodzą kompetentni fachowcy specjalizujący się w wycenach maszyn, urządzeń, mega układów technicznych oraz wycen nieruchomości i przedsiębiorstw. W związku z uzyskanym przez nich wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem i ukończonymi szkoleniami, rzetelnie, efektywnie i szybko przygotowują raporty z wycen/ opinii – w pełni zgodne z Standardem BOMIS-u i standardem zawodowym rzeczoznawców majątkowych. Tak przygotowane raporty są honorowane jako załączniki do formalnych umów i oficjalnych wniosków.

Wyceny przedsiębiorstw

Wykonujemy wyceny przedsiębiorstwa na terenie całego kraju. Wyceniamy przedsiębiorstwa/spółki lub jego zorganizowanej części, udziałów lub akcji. Zakres wyceny dostosowany jest do celu, w jakim jest ona sporządzona.

Przeprowadzamy wyceny dla potrzeb:

  • transakcji kupna/sprzedaży – zmiana właściciela,
  • łączenie się przedsiębiorstw , przekształceń i reorganizacji działalności,
  • fuzji i przejęć,
  • sporów gospodarczych,
  • wymogów rachunkowych (MSR/MSSF),
  • celów podatkowych,
  • wycena wkładów niepieniężnych (włączając w to zorganizowane części przedsiębiorstwa)

Cały czas rozwijamy swój warsztat zawodowy, aby zadowolić naszych Klientów. Gwarantujemy szybką i indywidualną realizację każdego zlecenia.
Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się jak będzie wyglądała współpraca z nami.

Marcin Kaczmarek

Marcin Kaczmarek – Rzeczoznawca majątkowy, uprawnienia nr 4032, licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomości nr 3784, wykształcenie wyższe techniczne, 2 letnie studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Pracuje w zawodzie pośrednika od 2000 roku, w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego od 2003 roku. Członek zarządu Stowarzyszenia rzeczoznawców majątkowych w Kaliszu, założyciel Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami Wielkopolska Południowa z siedzibą w Kaliszu. Pełnomocnik Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości ds. praktyk zawodowych. W 2010 roku ukończył specjalistyczny kurs zakończony egzaminem z wyceny przedsiębiorstw.

Dane kontaktowe:

Tel. : +48 601 829 510

Tel. : 62 738 11 44

marcin.kaczmarek@wgn.pl

www.wgnwyceny-ostrow.pl

Adres: 63-400 Ostrów Wlkp. ul. Wrocławska 16