Działka - budowlana, 5 200 m2, Ostrów Wielkopolski

Działka - budowlana na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

Cena: 530 000 PLN

102 PLN/m2

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
665600670, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Działka na sprzedaż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, Gmina Ostrów Wielkopolski.

Oferuje do sprzedaży teren o powierzchni 5200 m2, usytuowany w miejscowości Wtórek w doskonałej lokalizacji nadający się zarówno pod zabudowę domem jednorodzinnym jak i prowadzenie działalności gospodarczej.
Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach szerokość około 49m, głębokość 10 m. Dojazd drogą polną, publiczną, do asfaltu około 120 m. Media dostępne w odległości około 170 m: energia, woda, gaz.
Teren z dużym potencjałem aranżacyjnym. Może zostać wykorzystany na wiele różnych sposobów. Może być miejscem zamieszkania z bliskim sąsiedztwem terenów zielonych i lasu (w linii prostej do lasu około 400 m). Wymiary pozwalają na podział na kilka działek budowlanych. Teren może być także idealnym miejscem na prowadzenie działalności gospodarczej ze względu na doskonałą widoczność miejsca z obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego.
Jeśli szukasz działki w bliskiej odległości od miasta to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!! Bardzo szybki dojazd do centrum Ostrowa to zaledwie 5 km (10 min jazdy samochodem). Najbliższy zjazd z obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego znajduje się w odległości 2 km.
Nie czekaj zadzwoń i umów się na spotkanie! Zapraszam do prezentacji.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. POSIADAMY CERTYFIKAT JAKOŚCI SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 99240020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9924
Typ oferty Działka - budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 530 000 PLN
Cena za m2 102 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 5 200 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Wtórek
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media woda miejska, energia, gaz
Dojazd polny
Szerokość frontu 49 m