Lokal użytkowy, 117 m2, Ostrów Wielkopolski

Lokal użytkowy na wynajem, Ostrów Wielkopolski, centrum

Wynajem: 3 000 PLN

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
665600670, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Ostrów Wielkopolski, lokal handlowo-usługowy, lokal użytkowy, wynajem, lokal do wynajęcia.

Oferuje do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na wysokim parterze w centrum miasta Ostrowa wielkopolskiego w rej ul. Wolności.

Składa się z pomieszczenia głównego o pow. około 60 m2 obecnie przedzielonego na dwa mniejsze pomieszczenia, oraz pomieszczeń socjalnych, magazynu i WC, o łącznej pow. 116,70 m2. Lokal posiada tylne wyjście na zewnątrz co pozwala na bezkolizyjne dostawy towaru. Od frontu przeszklony dwoma dużymi witrynami wystawowymi o szerokości około 2,4 m i 2,7 m. Ogrzewanie z sieci miejskiej rozliczane we wspólnocie od metra kwadratowego zajmowanej powierzchni. Budynek ocieplony. Do lokalu przynależy jedno pomieszczenie w piwnicy o pow. 6,65 m2.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się punkt ksero, biura TVK Proart oraz szkoły, przychodnia, piekarnia. Lokal idealnie nadawał by się na sklep spożywczy, lub mała gastronomię gdyż w okolicy brakuje takich punktów. Może być także inna działalność. Polecam oferta godna uwagi.

Czynsz najmu 3000 zł/m-c plus VAT plus energia, woda, centralne ogrzewanie z OZC rozliczane od metra kwadratowego zajmowanej powierzchni, wywóz śmieci. W cenie czynszu najmu zawarta jest opłata do wspólnoty, którą będzie pokrywał właściciel. Kaucja zabezpieczająca zwrotna 2 miesięczna.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 28-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.
Dzwoniąc pytaj o numer 98850020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9885
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 3 000 PLN
Cena za m2 26 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 117 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica centrum
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle centrum miasta rej ul. Wolności
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media woda miejska, energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Dojazd asfaltowy
Materiał cegła