Dom - wolnostojący, 80 m2, Czarnylas

Dom - wolnostojący na sprzedaż, Czarnylas, Czarnylas

Cena: 275 000 PLN

3 438 PLN/m2

Opis

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Czarnymlesie

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Czarnylas, przy bocznej asfaltowej uliczce, na skraju wsi, w bardzo spokojnym i cichym miejscu, niczym `Chata za wsią`.

To urokliwe miejsce, to ponad 900 metrowa działka, na której stoi dom z czerwonej cegły kryty dachówką o pow. ok. 60 m2: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i weranda. Za nim znajduje się stodoła, w której urządzono duży pokój letni z piwniczką, która jest dumą gospodarza. Pod tym samym dachem mieści się również garaż. W centrum zabudowań jest studnia, kuchnia letnia wraz z wędzarnią, prysznic letni i podręczny warsztat, a obok zabudowań 3 tarasy. Do domku jest doprowadzony gaz ziemny, energia elektryczna, wodociąg. Nie zabrakło też miejsca na grill, czy ognisko.
Nieruchomość jest w bardzo dobrej kondycji, o którą dba właściciel.

Czarnylas to wyjątkowa wieś (ok.1000 mieszkańców). Na każdym kroku widzi się porządek, staranność i dbałość. Są tutaj: ośrodek zdrowia, apteka, biblioteka, poczta, straż pożarna, dom kultury, trzy kościoły, szkoła podstawowa, przedszkole, restauracja, orlik, stadion z klubem piłkarskim o stuletniej tradycji, sklepy spożywcze, w tym Dino, jak i sklepy z materiałami przemysłowymi oraz warsztaty usługowe. W społeczeństwie czarnoleskim można się czuć swobodnie - panuje atmosfera życzliwa i bezpieczna. Otoczona lasami miejscowość, nabiera charakteru letniska.
Wkomponowany w przepiękną zieleń ok. 80-letni dom i 60-letnia stodoła tworzą niczym nieskrępowane, naturalne środowisko, niosące orzeźwiające ukojenie i dające błogi odpoczynek.

Trzeba zaznaczyć w tym miejscu, że ta nieruchomość ma ogromny potencjał rozwojowy. Wspaniale urządzona stodoła to miejsce spotkań, biesiad i integracji dla sporej grupy osób.

Zapraszam do odwiedzenia tego nietuzinkowego miejsca.
Nie czekaj, zadzwoń i umów się na spotkanie!

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 28-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.
Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.
Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 99690020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9969
Typ oferty Dom - wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 275 000 PLN
Cena za m2 3 438 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro Parter
Powierzchnia 80 m2
Powierzchnia działki 921 m2
Miejscowość Czarnylas
Dzielnica Czarnylas
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Sportowa
Powiat ostrowski
Gmina Przygodzice
Media gaz
Przeznaczenie mieszkalny
Rok budowy 1930
Ogrzewanie piec
Dojazd asfaltowy
Szerokość frontu 18 m
Stan wykończenia dobry
Materiał cegła