Lokal użytkowy, 38 m2, Ostrów Wielkopolski

Lokal użytkowy na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, 0

Cena: 140 000 PLN

3 733 PLN/m2

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
665600670, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Lokal użytkowy na sprzedaż, lokal na działalność gospodarczą, Ostrów Wielkopolski.

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 37,5 m2 idealny na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Lokal składa się z pomieszczenia głównego, pomieszczenia zaplecza socjalnego i WC. Sala sprzedaży posiada dużą witrynę wystawową. Lokal posiada drugie tylne wyjście z zaplecza socjalnego na niewielką działkę, która może zostać wykorzystana np. na miejsce rekreacyjne. Wolna przestrzeń daje także możliwość rozbudowy i uzyskania dodatkowych metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.
Budynek murowany, parterowy, bez podpiwniczenia z dachem płaskim. Nieruchomość wyposażona jest w instalację elektryczną, siłę, wodno-kanalizacyjną, obecnie ogrzewanie z klimatyzacji. Jest także możliwość podłączenia przyłącza gazowego i ogrzewania gazem.

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajdują się między innymi salon kosmetyczny, sklep rowerowy, fryzjer, gastronomia. Lokal idealnie nadawał by się na biuro ubezpieczeniowe, księgowość, mogą być też usługi, handel, hurtownia lub ewentualnie inna własna działalność. Nieruchomość może być też lokatą kapitału i stanowić doskonałą inwestycję pod wynajem.
Zapraszam na bezpłatne oględziny. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Cena podlega jeszcze negocjacji.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 99270020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9927
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 140 000 PLN
Cena za m2 3 733 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 38 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica 0
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Raszkowska
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media woda miejska, energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Dojazd utwardzony