Działka - inwestycyjna, 2 000 m2, Ostrów Wielkopolski

Działka - inwestycyjna na wynajem, Ostrów Wielkopolski

Wynajem: 3 800 PLN

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
665600670, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Plac do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim *Zameczek*Grabowska* teren pod działalność gospodarczą.

Polecam!! Do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni ok. 2000 m2 usytuowaną w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Grabowskiej. Doskonałe miejsce z wygodnym dojazdem. Teren przy głównej drodze Ostrów Wlkp.-Grabów. W sąsiedztwie znajdują się inne obiekty usługowe, handlowe, paczkomat, restauracja, apteka, punkt pocztowy co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego miejsca dla prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej.
Miejsce idealne miejsce na składowanie towarów, magazyn, handel, bazę transportową albo sprzętową.
Plac utwardzony i ogrodzony o wymiarach 28m x 86m. Dodatkowo na działce znajduje się budynek parterowy o powierzchni 27 m2 nowo wyremontowany, wyposażony w instalację elektryczną, klimatyzację monitoring oraz alarm.
Cena najmu 3800 zł/m-c. Podana cena jest ceną netto i należy do niej doliczyć podatek VAT plus prąd według zużycia. Kaucja jednomiesięczna.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację. Wszelkie propozycje są do uzgodnienia.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 99230020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9923
Typ oferty Działka - inwestycyjna
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 3 800 PLN
Cena za m2 2 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 2 000 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Grabowska
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media gaz
Dojazd asfaltowy
Szerokość frontu 28 m