Biuro, 122 m2, Ostrów Wielkopolski

Biuro na wynajem, Ostrów Wielkopolski

Wynajem: 4 300 PLN

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
665600670, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Lokal użytkowy do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim, lokal biurowy, lokal usługowy, Ostrów Wielkopolski, powierzchnia biurowa, wynajem, 1 piętro, usługi.

Do wynajęcia lokal użytkowy użytkowany na I piętrze budynku handlowo-usługowego usytuowanego w Ostrowie Wielkopolskim w rejonie ul. Chłapowskiego. Jest to nowoczesny obiekt, który został wykonany z myślą o jak najlepszej funkcjonalności.
Oferowany lokal A (lewa strona) o powierzchni 122,10 m2 składa się z trzech pomieszczeń biurowych, WC, korytarza i kuchni.
Jest możliwość wynajmu dodatkowej powierzchni znajdującej się na tym samym piętrze 78,80 m2, całość lokalu wtedy stanowiła by 217,20 m2.
Nieruchomość usytuowana przy jednej z głównych ulic Ostrowa Wielkopolskiego (tzw. rama komunikacyjna) z dogodnym dojazdem i miejscami parkingowymi na ogrodzonej posesji (łącznie miejsce na około 30 samochodów). Obiekt monitorowany z systemem alarmowym. Domofon do obydwóch stron piętra. Klimatyzacja indywidualnie sterowana w każdym z pomieszczeń biurowych. Pełny dostęp do infrastruktury IT. Budynek ogrzewany wydajnym kotłem gazowym Viessmann. W najbliższym sąsiedztwie na parterze budynku znajduje się lokal handlowo-usługowy.
Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalności biurowej np. księgowość, biuro rachunkowe, centrum ubezpieczeniowe lub inne wszelkie propozycje.
Czynsz najmu za powierzchnię 122,10 m2 - 4300 zł/m-c netto plus VAT i media: ogrzewanie, woda, prąd, wywóz nieczystości. Kaucja zabezpieczająca zwrotna do ustalenia.
Istnieje możliwość wynajęcia całości lokalu 217 m2, lub jego części A lub B. Wszelkie propozycje do uzgodnienia.
Lokal do szybkiego objęcia. Polecam i zapraszam na prezentację. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Wszelkie propozycje do uzgodnienia.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dzwoniąc pytaj o numer 98730020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9873
Typ oferty Biuro
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 4 300 PLN
Cena za m2 35 PLN
Piętro 1
Powierzchnia 122 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle rej ul. Chłapowskiego
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski