Biuro, 217 m2, Ostrów Wielkopolski

Biuro na wynajem, Ostrów Wielkopolski

Wynajem: 7 000 PLN

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
665600670, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Lokal do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim, lokal biurowy, lokal usługowy, Ostrów Wielkopolski, lokal użytkowy, powierzchnia biurowa, wynajem, 1 piętro, usługi.

Do wynajęcia piętro budynku handlowo-usługowego usytuowanego w Ostrowie Wielkopolskim w rejonie ul. Chłapowskiego. Jest to nowoczesny obiekt, który został wykonany z myślą o jak najlepszej funkcjonalności. Oferowany lokal składa się z dwóch biur o powierzchniach 78,80 m2 oraz 111,50 m2 z osobnymi niezależnymi wejściami. Całość lokalu stanowi powierzchnia 217,20 m2.
Lokal A (lewa strona) o powierzchni 111,50 m2 składa się z trzech pomieszczeń oraz WC i korytarza.
Lokal B (prawa strona) o powierzchni 78,80 m2 składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, korytarza oraz pomieszczenia które zostanie zaadoptowane na WC. Lokale posiadają wspólne zaplecze kuchenne wraz z wyposażeniem. W przypadku wynajmu jednej części, Wynajmujący wykona i zapewni dostęp do dwóch niezależnych kuchni.
Nieruchomość usytuowana przy jednej z głównych ulic Ostrowa Wielkopolskiego (tzw. rama komunikacyjna) z dogodnym dojazdem i miejscami parkingowymi na ogrodzonej posesji (łącznie miejsce na około 30 samochodów). Obiekt monitorowany z systemem alarmowym. Domofon do obydwóch stron piętra. Klimatyzacja indywidualnie sterowana w każdym z pomieszczeń biurowych. Pełny dostęp do infrastruktury IT. Budynek ogrzewany wydajnym kotłem gazowym Viessmann. W najbliższym sąsiedztwie na parterze budynku znajduje się lokal handlowo-usługowy.
Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalności biurowej np. księgowość, biuro rachunkowe, centrum ubezpieczeniowe lub inne wszelkie propozycje.
Czynsz najmu za powierzchnię 217,20 m2 - 7000 zł/m-c netto plus VAT i media: ogrzewanie, woda, prąd, wywóz nieczystości. Kaucja zabezpieczająca zwrotna do ustalenia. W cenie czynszu najmu wliczonych jest 9 miejsc parkingowych do indywidualnego korzystania przez przyszłego Najemcę.
Istnieje możliwość wynajęcia jednej strony lokalu A lub B. Wszelkie propozycje do uzgodnienia.
Lokal do szybkiego objęcia. Polecam i zapraszam na prezentację. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Wszelkie propozycje do uzgodnienia.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dzwoniąc pytaj o numer 98650020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9865
Typ oferty Biuro
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 7 000 PLN
Cena za m2 32 PLN
Piętro 1
Powierzchnia 217 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle rej ul. Chłapowskiego
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski