Lokal użytkowy, 800 m2, Raszków

Lokal użytkowy na sprzedaż, Raszków, Rynek

Cena: 2 700 000 PLN

3 375 PLN/m2

Anna Kaczmarek
nr licencji: 21480
691860010, 691860010
a.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Na sprzedaż RESTAURACJA, południowa wielkopolska, Raszków, okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Gotowa inwestycja do przejęcia i prowadzenia działalności.

Oferuję na sprzedaż bardzo dobrze prosperującą restaurację z silnie wyrobioną marką na rynku lokalnym. Budynek restauracyjny położony jest w samym centrum malowniczej miejscowości Raszków w powiecie ostrowskim.
Goście uwielbiają to miejsce między innymi za: smaczne i świeże posiłki, organizację imprez rodzinnych (wesel, komunii, chrzciny, jubileuszy), imprez integracyjnych, szkoleń i konferencji.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość o powierzchni działki 0,0924 ha, zabudowana 2-kondygnacjnym budynkiem, częściowo podpiwniczonym o powierzchni użytkowej około 800 m2. Teren wokół budynku utwardzony kostką. W 2019 roku budynek przeszedł gruntowny remont wnętrz, a w 2021 roku został przeprowadzony remont dachu. Dach kryty blachodachówką.

Rozkład pomieszczeń bardzo funkcjonalny. Przyziemie budynku zajmuje wykończona w wysokim standardzie część restauracyjna z dwoma salami konsumpcyjnymi a także zaplecze kuchenne, gospodarcze i sanitariaty. Na piętro prowadzi osobne wejście z niezależną klatką schodową, z szatnią i zapleczem sanitarnym. Natomiast piętro budynku zajmują dwie sale bankietowe, dodatkowe zaplecze kuchenne (połączone z kuchnią na parterze windą gastronomiczną oraz wewnętrzną klatką schodową dla obsługi) oraz pomieszczenia mieszkalne o powierzchni około 106 m2. Łączna powierzchnia sal restauracyjno-bankietowych wynosi około 420 m2. Każda sala ma niezależne wejście i sanitariaty. W budynku znajduje się dodatkowo pralnia, magiel oraz chłodnia.

Kuchnia wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny m.in. 4 piece konwekcyjno-parowe, 5 lodówek, 7 zamrażarek, meble ze stali nierdzewnej, zmywarko-wyparzarkę. Dzięki takiemu wyposażeniu organizacja czterech równoległych imprez nie stanowi problemu.

Budynek wyposażony jest w instalację:
wodociągową, elektryczną, kanalizacyjną, wentylacyjną mechaniczą, klimatyzację sal restauracyjnych, instalację CO i CW z pieca na paliwo stałe (eko-groszek), dodatkowo z pieca dwufunkcyjnego gazowego.

Wartością dodaną oferowanej nieruchomości jest fakt, iż restauracja działa aktywnie od 37 lat oraz posiada ugruntowaną pozycję na rynku przynosząc stałe dochody, co sprawia, że nowy właściciel nie będzie musiał ponosić kosztów związanych z budowaniem rozpoznawalności marki. Ponadto Kupujący zyskuje możliwość przejęcia podpisanych umów na przyszłe imprezy oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

Cena obiektu uwzględnia jego pełne wyposażenie.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 27- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Ostrów Wielkopolski. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 98320020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9832
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 700 000 PLN
Cena za m2 3 375 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 800 m2
Miejscowość Raszków
Dzielnica Rynek
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Kaliska
Powiat ostrowski
Gmina Raszków
Media energia, gaz
Przeznaczenie inne
Dojazd asfaltowy
Linia telefoniczna 1
Materiał cegła