Działka - budowlana, 3 189 m2, Kocina

Działka - budowlana na sprzedaż, Kocina, Sośnie

Cena: 175 395 PLN

55 PLN/m2

Bartosz Przybylski
nr licencji: 1735
507104313, 507104313
b.przybylski@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, działki budowlane, Kocina.

Do sprzedaży działki budowlane o powierzchniach 3179 m2., 3189 m2., 3198 m2. oraz 3234 m2., zlokalizowane w Kocinie, w bardzo cichej okolicy, blisko lasu.

Sośnie oddalone o około 6 km.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 27- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.


Dzwoniąc pytaj o numer 98190020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9819
Typ oferty Działka - budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 175 395 PLN
Cena za m2 55 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 3 189 m2
Miejscowość Kocina
Dzielnica Sośnie
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Kocina
Powiat ostrowski
Gmina Sośnie
Dojazd utwardzony