Biuro, 80 m2, Ostrów Wielkopolski

Biuro na wynajem, Ostrów Wielkopolski, centrum

Wynajem: 1 400 PLN

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
665600670, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Lokal do wynajęcia w centrum Ostrowa Wielkopolskiego, kancelaria, biuro, I piętro.

Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 80 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy znajdującej się w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, który idealnie nadawał by się na biuro np. kancelarię notarialną, radcy prawnego bądź komornika lub inne propozycje.
80 m2 powierzchni obejmują obecnie 3 pomieszczenia, przedsionek i łazienka. W lokalu idealnie można wygospodarować 2 pokoje, poczekalnię, WC oraz przedsionek.
Wszystkie okna PCV, łazienka wyłożona płytkami z wanną. Ogrzewanie na tą chwilę piece kaflowe z możliwością podłączenia pod OZC (węzeł na półpiętrze). Kamienica czysta i zadbana. Wszystkie remonty przeprowadzane na bieżąco. Najbliższe sąsiedztwo stanowią lokale użytkowe i mieszkalne.

Czynsz najmu 1400 zł/m-c brutto plus dodatkowo płatna woda wraz z kanalizacją, energia elektryczna, wywóz śmieci. Kaucja zabezpieczająca do ustalenia.
Poszukiwany Najemca długoterminowy. Wszelkie propozycje są do uzgodnienia. Zapraszam do oglądania.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecam ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Dzwoniąc pytaj o numer 98180020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9818
Typ oferty Biuro
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 1 400 PLN
Cena za m2 18 PLN
Piętro 1
Powierzchnia 80 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica centrum
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle centrum
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski