Dom - wolnostojący, 80 m2, Topola Wielka

Dom - wolnostojący na sprzedaż, Topola Wielka, Topola Wielka

Cena: 298 000 PLN

3 725 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
601829510, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, dom jednorodzinny, pu 80m2, Topola Wielka, okolice Ostrów Wielkopolski.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej domem mieszkalnym do remontu położonym w miejscowości Topola Wielka, oddalonej zaledwie 5 km od granic miasta Ostrów Wielkopolski. Nieruchomość ta o powierzchni działki 2900 m2 posiada wiele atutów, które sprawiają, że staje się ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla potencjalnych nabywców.

Głównym punktem tej oferty jest dom mieszkalny o powierzchni 80 m2, który, choć wymaga pewnych prac remontowych, ma solidną konstrukcję i jest suchy, co stanowi doskonałą bazę do przeprowadzenia modernizacji według własnych upodobań. Możliwość rozbudowy istniejącego budynku pozwala na stworzenie przestronnego domu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań nabywcy.

Dodatkowo, na terenie nieruchomości znajduje się przestronny budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 160 m2, który po adaptacji oferuje możliwość prowadzenia różnorodnych działalności gospodarczych. Nie tylko może służyć jako miejsce przechowywania narzędzi i sprzętu, ale również jako warsztat, magazyn itp. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorczych osób, które chcą wykorzystać potencjał nieruchomości do rozwoju swojego biznesu.

Zaletą tej nieruchomości jest również jej położenie, zapewniające łatwy dostęp do dwóch asfaltowych ulic. Dzięki temu, nieruchomość ma potencjał podziałowy lub można swobodniej korzystać z przestrzenni jaką oferuje działka oraz z łatwością dotrzeć do głównych szlaków komunikacyjnych i innych pobliskich miejscowości. Ten aspekt stwarza nie tylko możliwości prowadzenia działalności gospodarczej, ale także ułatwia codzienne funkcjonowanie mieszkańcom. Dodatkowo niezabudowana część działki objęta jest decyzją o warunkach zabudowy.

Nieruchomość jest podłączona do sieci wodociągowej, energetycznej oraz gazowej, co zapewne jest kolejnym atutem domu. W drodze położony jest dodatkowo światłowód.

Zapraszam do prezentacji.

WGN - tylko sprawdzone oferty. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe . Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 97530020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9753
Typ oferty Dom - wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 298 000 PLN
Cena za m2 3 725 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro Parter
Powierzchnia 80 m2
Powierzchnia działki 2 900 m2
Miejscowość Topola Wielka
Dzielnica Topola Wielka
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Topola Wielka
Powiat ostrowski
Gmina Przygodzice
Media gaz
Przeznaczenie mieszkalny
Rok budowy 1911
Ogrzewanie piec
Dojazd utwardzony
Szerokość frontu 30 m
Stan wykończenia do remontu
Materiał cegła