Lokal użytkowy, 40 m2, Ostrów Wielkopolski

Lokal użytkowy na wynajem, Ostrów Wielkopolski, centrum

Wynajem: 700 PLN

Bartosz Przybylski
nr licencji: 1735
507104313, 507104313
b.przybylski@wgn.pl

Opis

Ostrów Wielkopolski, lokal biurowy, handlowy, usługowy, wynajem, ścisłe centrum.

Do wynajęcia lokal na działalność biurową, handlową bądź usługową. Przedmiotowy lokal składa się obecnie z pomieszczenia głównego sali sprzedaży oraz pomieszczenia socjalnego o powierzchni użytkowej ca. 40m2.

Atutem tej oferty jest jej bardzo atrakcyjna lokalizacja, którą stanowi oficyna kamienicy znajdującej się w ścisłym centrum Ostrowa.

Lokal w stanie dobrym, po sklepie odzieżowym. Istnieje możliwość odkupienia mebli widocznych na zdjęciach, cena do uzgodnienia.

Czynsz najmu to 700 zł/m-c plus media: c.o. miejskie płatne na podstawie refaktury, natomiast w okresie letnim jest to koszt 16 zł/m-c, plus prąd.

Kaucja zabezpieczająca zwrotna 1400 zł.Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Dzwoniąc pytaj o numer 97470020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9747
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 700 PLN
Cena za m2 18 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 40 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica centrum
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Raszkowska
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media woda miejska, energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Dojazd utwardzony
Materiał cegła