Działka - budowlana, 1 050 m2, Kobyla Góra

Działka - budowlana na sprzedaż, Kobyla Góra, Bierzów

Cena: 78 000 PLN

74 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
601829510, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Kompleks działek budowlanych, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1050 m2.

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek budowlanych o powierzchni około 1020 m2 do 1100 m2 każda (jedna ma 1300 m2), położonych w urokliwej okolicy miejscowości Kobyla Góra. Ta malownicza miejscowość turystyczna oferuje wiele atrakcji dla przyszłych nabywców działek. UWAGA pozostały 2 ostatnie wolne działki z 14 !

Najważniejsze atuty oferowanych działek to:

Lokalizacja:
Działki położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Kobylej Góry, miejscowości cieszącej się popularnością wśród turystów. To doskonałe miejsce dla osób szukających spokoju i piękna przyrody. Specyficzny mikroklimat i lasy zachęcają do spacerów. Kolejny atut to odległość od Wrocławia (70km) i bardzo szybkie połączenie z min. Dzięki trasie S8 ze Stolicy Dolnego Śląska dojedziemy tu w mniej niż godzinę.

Kąpielisko z plażą:
W pobliżu znajduje się malownicze jezioro, które jest idealne dla miłośników wodnych atrakcji. Piaszczysta plaża i kąpielisko stanowią doskonałe miejsce do relaksu i odpoczynku. Całość uzupełniona jest także bogatą bazą gastronomiczną i rozrywkową. W sezonie letnim odbywają się tu imprezy kulturalne. Wiosną i jesienią można cieszyć się wyjątkową ciszą i spokojem.

Malownicze Wzgórza Ostrzeszowskie z najwyższym wzniesieniem wielkopolski Bałczyną:
Otaczające tereny pagórkowate zapewniają wspaniałe widoki i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Spacerując lub jeżdżąc na rowerze po okolicy, można cieszyć się urokliwymi krajobrazami i pięknem przyrody.

Infrastruktura:
W pobliżu działek dostępna jest niezbędna infrastruktura techniczna: prąd i woda, a także sklepy, restauracje, szkoła i inne udogodnienia. Mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych usług. Bliskość miasta powiatowego Ostrzeszowa jest także niewątpliwym atutem. Na przełomie roku 2023/24 w drodze wewnętrznej będzie wykonana sieć wodociągowa, a działka nr 313/26 będzie miała wykonane przyłącze wody już na działce.

Przeznaczenie działek w MPZP:
Działki mają powierzchnię ca. 1000-1100 m2, szerokości min 25 m od drogi i kształt prostokątny, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną, a działki nr 313/26 i 313/24 mają wykonane mapy do celów projektowych, co ułatwi proces inwestycyjny.

Cena: 75 zł za 1 mkw.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na wizytę na miejscu. Ta unikalna oferta to doskonała okazja do nabycia działki w pięknej okolicy, która oferuje wiele atrakcji turystycznych.

WGN u nas tylko sprawdzone oferty. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup , budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 97180020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9718
Typ oferty Działka - budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 78 000 PLN
Cena za m2 74 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 1 050 m2
Miejscowość Kobyla Góra
Dzielnica Bierzów
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Bierzów
Powiat ostrzeszowski
Gmina Kobyla Góra
Media gaz
Dojazd polny
Szerokość frontu 25 m