Działka - inwestycyjna, 3 500 m2, Topola Osiedle

Działka - inwestycyjna na wynajem, Topola Osiedle, Topola Osiedle

Wynajem: 3 500 PLN

Anna Kaczmarek
nr licencji: 21480
691860010, 691860010
a.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Działka usługowo-przemysłowa***wynajem***powierzchnia 3500 m2***Topola Osiedle k. Ostrowa Wielkopolskiego.

Polecam na wynajem nieruchomość gruntową o powierzchni 3500 m2 usytuowaną w Topoli Osiedle gm. Przygodzice. Działa posiada dogodny, utwardzony asfaltem dojazd z drogi wojewódzkiej nr 445 (Ostrów Wlkp.-Odolanów). Wymiary działki 43m x 82m. Teren ogrodzony i porośnięty trawą ale utwardzony co daje możliwość wjazdu ciężkiego sprzętu. Miejsce idealne na bazę transportową albo sprzętową lub jest to idealna propozycja na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej (np. skład, magazyn). Wjazd na teren posesji szeroki. Nieruchomość oświetlona i wyposażona w instalację odgromową.

MEDIA: prąd, siła, woda.
KOSZTY: cena najmu 3500 zł/m-c. Podana cena jest ceną netto i należy do niej doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Dodatkowo prąd i woda według zużycia. Kaucja dwumiesięczna.

Zadzwoń i umów się na spotkanie.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dzwoniąc pytaj o numer 96330020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9633
Typ oferty Działka - inwestycyjna
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 3 500 PLN
Cena za m2 1 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 3 500 m2
Miejscowość Topola Osiedle
Dzielnica Topola Osiedle
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Witosa
Powiat ostrowski
Gmina Przygodzice
Media gaz
Dojazd asfaltowy