Obiekt, 723 m2, Duszniki-Zdrój

Obiekt na sprzedaż, Duszniki-Zdrój, Zdrój

Cena: 4 500 000 PLN

6 227 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
601829510, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Pensjonat WILLA W PARKU, Duszniki Zdrój, nowy budynek z 11 apartamentami, rynek pierwotny, sprzedaż.

WILLA W PARKU to nowoczesny i prestiżowy budynek pensjonatowy w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Gór Stołowych w Dusznikach-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się spokojnym życiem w komfortowym otoczeniu - począwszy od wysokiego standardu, a skończywszy na unikatowej okolicy z pięknym widokiem na góry Orlickie.

WILLA W PARKU - PENSJONAT
Nieruchomość o powierzchni 2320 m2, na której W 2022 ROKU realizowany został czterokondygnacyjny budynek z jedenastoma apartamentami mieszkalno-usługowymi o łącznej powierzchni użytkowej 722,62 mkw. Na czterech kondygnacjach zlokalizowanych jest 11 nowoczesnych apartamentów o powierzchniach od 45 mkw. do 73 mkw., doskonałych zarówno dla osób prywatnych, jak i atrakcyjnych dla inwestorów. Lokale są w pełni funkcjonalne oraz ustawne.
Każdy apartament jest wyposażony:
- samodzielna instalacja elektryczna,
- instalacja wodno-kanalizacyjna,
- ogrzewanie podłogowe,
- internetowa,
- TV.
Standard lokali:
- wysokość mieszkań 2,7 m
- okna typu loft
- wykonane tynki gipsowe ścian i sufitów
- gotowe posadzki z instalacją ogrzewania podłogowego
- drzwi wejściowe do lokalu typu Porta dźwiękochłonne w klasie ogniowej EI30
- 6 lokali z 11 lokali wykończonych zostało pod klucz, gotowych do wynajmu

Przy wejściu do każdego z lokali usytuowane zostały miejsca na opomiarowanie lokalu (liczniki wody i ciepła). Natomiast licznik elektryczny zlokalizowany jest na klatce schodowej na parterze budynku.
Drzwi wejściowe do budynku wyposażone są w elektroniczny domofon z możliwością wejścia poprzez kod lub brelok.
Dodatkowym atutem inwestycji jest wspólna narciarnia, schowki na środki czystości na każdej kondygnacji oraz monitoring części wspólnych. Na terenie inwestycji znajdują się także miejsca postojowe naziemne, wspólne tereny zagospodarowane zielenią oraz miejsce na zadaszoną rowerownię. Dojścia i dojazdy do posesji utwardzone kostką betonową a całość ogrodzona płotem z bramą automatyczną oraz żywopłotem.

W budynku łącznie znajduje się 5 apartamentów w standardzie deweloperskim i 6 apartamentów w stanie wykończonym pod klucz łącznie z umeblowaniem. Łączna cena nieruchomości 4 500 000 zł netto + VAT.

BUDYNEK
Budynek wykonywany jest z materiałów ceramicznych, dach wielospadowy, mansardowy, kryty dachówką ceramiczną. Budynek bardzo dobrze koresponduje z okolicą oraz wpisuje się w architekturę sąsiadującej przestrzeni. Budynek wyposażony będzie w nowoczesną elektryczną windę osobową. Części wspólne: klatka schodowa, naraciarnia, kotłownia i schowki czystości wykończone są na gotowo.

LOKALIZACJA
Inwestycja zlokalizowana jest w Dusznikach-Zdrój - miejscowości o walorach uzdrowiskowych, położonej na południowych stokach Sudetów Środkowych, w masywie Gór Stołowych. Bezpośrednie wejście na teren inwestycji jest zlokalizowane od ul. Zdrojowej, zaledwie kilka kroków od Parku Zdrojowego -Duszniki-Zdrój- wśród zieleni i z widokami na las oraz otaczające górny. Region ten charakteryzuje się całorocznym ruchem turystycznym.

KONTAKT
Zainteresowała Cię ta Inwestycja- Zarezerwuj Swój apartament już dziś !
Zapraszamy do kontaktu z Biurem sprzedaży: WGN Nieruchomości, tel. 601 829 510 lub marcin.kaczmarek@wgn.pl - Marcin Kaczmarek. W celu omówienia szczegółów związanych z inwestycją, prowadzimy konsultacje telefoniczne, mailowe oraz bezpośrednio w biurze.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 96140020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9614
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 4 500 000 PLN
Cena za m2 6 227 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 723 m2
Miejscowość Duszniki-Zdrój
Dzielnica Zdrój
Województwo Dolnośląskie
Ulica/Osiedle Zdrojowa
Powiat kłodzki
Gmina Duszniki-Zdrój
Media energia, gaz
Przeznaczenie inne
Rok budowy 2022
Dojazd asfaltowy
Linia telefoniczna 1
Materiał cegła