Dom - wolnostojący, 175 m2, Ostrów Wielkopolski

Dom - wolnostojący na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

Cena: 465 000 PLN

2 657 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
601829510, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, stylowy dom jednorodzinny, Ostrów Wielkopolski, śródmieście.

Mam przyjemność zaproponować ofertę sprzedaży stylowego, wolno stojącego domu jednorodzinnego o pow. użytkowej ca. 175 m2, wybudowanego na działce o pow. 856 m2. Dom pochodzi z lat 30-tych XX wieku i położony jest w bardzo atrakcyjnym miejscu miasta Ostrowa.

Ten dom to jednorodzinny budynek parterowy z użytkowym poddaszem w części podpiwniczony. Charakteryzuje się nietuzinkową architekturą, którą nadaje mu wielospadowy dach kryty blachą we wzorze dachówki karpiówki z lukarnami w stylu wole oko oraz ozdobne bonie elewacyjne.

Na powierzchnię użytkową domu jednorodzinnego składają się parter, gdzie znajdują się takie pomieszczenia jak: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój z wejściem na poddasze oraz weranda. Z jednego z pokoi zaplanowano wyjście na taras od strony ogrodu. Natomiast na poddaszu do dyspozycji mamy: 4 sypialnie, przedpokój i łazienkę.

Budynek został poddany gruntownemu remontowi, w takcie którego wymieniono: część konstrukcji dachowej, pokrycie dachowe wraz z dociepleniem poddasza i orynnowaniem, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, kompletną stolarkę okienną z roletami, stolarkę drzwiową zewnętrzną, instalację elektryczną, kanalizacyjną, wykonano nowe podłoża pod posadzki z ociepleniem oraz poprawiono izolację przeciwwilgociową. Do wykończenia pozostały: stolarka drzwiowa wewnętrzna, instalacja c.o., wody i częściowo kanalizacji, podłogi, glazura i armatura, a na elewacji tynk ozdobny.

Budynek mieszkalny znajduje się na obrzeżach śródmieścia co dodatkowo podnosi atrakcyjność oferty. Dom mieszkalny bardzo solidny i suchy, wyposażony w przyłącza wody (nowe), prądu i kanalizacji własnej do bezodpływowego szamba, a w drodze mamy dodatkowo kanalizację sanitarną i gaz.

Działka o powierzchni 856 m2, prostokątna z dojazdem z dwóch ulic.

Kupujący nie płaci prowizji. Zapraszam do prezentacji.

WGN - tylko sprawdzone oferty. Szczegółowych informacji udzieli Państwu Marcin Kaczmarek, tel: 601 829 510 marcin.kaczmarek@wgn.pl.
Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. POSIADAMY CERTYFIKAT JAKOŚCI SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 95730020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9573
Typ oferty Dom - wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 465 000 PLN
Cena za m2 2 657 PLN
Liczba pokoi 7
Piętro Parter
Powierzchnia 175 m2
Powierzchnia działki 856 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Grabowskiej
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media gaz
Przeznaczenie mieszkalny
Ogrzewanie brak
Dojazd asfaltowy
Stan wykończenia do wykończenia
Materiał cegła