Mieszkanie, 53 m2, Duszniki-Zdrój

Mieszkanie na sprzedaż, Duszniki-Zdrój, Zdrój

Cena: 640 000 PLN

12 075 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
601829510, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Duszniki, nowe apartamenty na sprzedaż, rynek pierwotny.

Apartamenty Zdrojowa to nowoczesne, prestiżowe apartamenty w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Gór Stołowych w Dusznikach-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się spokojnym życiem w komfortowym otoczeniu - począwszy od wysokiego standardu, a skończywszy na unikatowej okolicy.

APARTAMENTY MIESZKALNO-USŁUGOWE
Nieruchomość o powierzchni 2320 m2, na której realizowany jest czterokondygnacyjny budynek z apartamentami mieszkalno-usługowymi. Na czterech kondygnacjach zlokalizowanych będzie 11 nowoczesnych apartamentów, doskonałych zarówno dla osób prywatnych, jak i atrakcyjnych dla inwestorów. Metraż lokalu wynosi około 53 m2. Lokale są w pełni funkcjonalne oraz ustawne.
Każdy apartament jest wyposażony:
- samodzielna instalacja elektryczna,
- instalacja wodno-kanalizacyjna,
- ogrzewanie podłogowe,
- internetowa,
- TV.
Standard lokali:
- wysokość mieszkań 2,7 m
- okna typu loft
- wykonane tynki gipsowe ścian i sufitów
- gotowe posadzki z instalacją ogrzewania podłogowego
- drzwi wejściowe do lokalu typu Porta dźwiękochłonne w klasie ogniowej EI30
Przy wejściu do każdego z lokali usytuowane będą miejsca na opomiarowanie lokalu (liczniki wody i ciepła). Natomiast licznik elektryczny zlokalizowany będzie na klatce schodowej na parterze budynku.
Drzwi wejściowe do lokalu zostaną wyposażone w elektroniczne zamki szyfrowe z możliwością sterowania przez internet.
Dodatkowym atutem inwestycji jest przewidziana wspólna narciarnia, schowki na środki czystości na każdej kondygnacji oraz monitoring części wspólnych. Na terenie inwestycji przewidziano także miejsca postojowe naziemne, wspólne tereny zagospodarowane zielenią oraz oraz zadaszoną rowerownię. Dojścia i dojazdy do posesji utwardzone kostką betonową a całość ogrodzona płotem z bramą automatyczną oraz żywopłotem.

W budynku powstanie łącznie 11 apartamentów w standardzie deweloperskim w cenie 640 000 zł brutto z VAT.

BUDYNEK
Budynek wykonywany jest z materiałów ceramicznych, dach wielospadowy, mansardowy, kryty dachówką ceramiczną. Budynek bardzo dobrze koresponduje z okolicą oraz wpisuje się w architekturę sąsiadującej przestrzeni. Budynek wyposażony będzie w nowoczesną elektryczną windę osobową. Części wspólne: klatka schodowa, naraciarnia, kotłownia i schowki czystości wykończone będą na gotowo.

LOKALIZACJA
Inwestycja zlokalizowana jest w Dusznikach-Zdrój ? miejscowości o walorach uzdrowiskowych, położonej na południowych stokach Sudetów Środkowych, w masywie Gór Stołowych. Bezpośrednie wejście na teren inwestycji jest zlokalizowane od ul. Zdrojowej, zaledwie kilka kroków od Parku Zdrojowego ?Duszniki-Zdrój? wśród zieleni i z widokami na las oraz otaczające górny. Region ten charakteryzuje się całorocznym ruchem turystycznym.

KONTAKT
Zainteresowała Cię ta Inwestycja? Zarezerwuj Swój apartament już dziś !
Zapraszamy do kontaktu z Biurem sprzedaży: WGN Nieruchomości. W celu omówienia szczegółów związanych z inwestycją, prowadzimy konsultacje telefoniczne, mailowe oraz bezpośrednio w biurze.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 94690020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9469
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 640 000 PLN
Cena za m2 12 075 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Powierzchnia 53 m2
Miejscowość Duszniki-Zdrój
Dzielnica Zdrój
Województwo Dolnośląskie
Ulica/Osiedle Zdrojowa
Powiat kłodzki
Gmina Duszniki-Zdrój
Własność własność
Rok budowy 2022
Stan wykończenia do wykończenia
Materiał cegła
Rodzaj okien nowe plastikowe