Obiekt, 105 m2, Ostrów Wielkopolski

Obiekt na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, Gorzyce Wielkie

Cena: 260 000 PLN

2 466 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
627381144, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, obiekt, warsztat, produkcja, magazyn, okolice Ostrów Wielkopolski, Gorzyce Wielkie.

Do sprzedaży budynek warsztatowy o powierzchni użytkowej 105,44 m kw. zlokalizowany pod Ostrowem Wielkopolskim w miejscowości Gorzyce Wielkie z bardzo dogodnym dojazdem. Nieruchomość o powierzchni 0,1054 ha w której budynek warsztatowy znajduje się w części tylnej, co daje możliwość dalszego rozwoju i zabudowy nieruchomości np. budynkiem mieszkalnym lub użytkowym.

Budynek warsztaty to budynek jednokondygnacyjny z częściowo użytkowym poddaszem bez piwnic, w zabudowie wolnostojącej. W budynku znajdują się pomieszczeni: dwa pomieszczenia warsztatowe o pow. 55 m kw. i 31 m kw. oraz pomieszczenia socjalne i kotłownia. Na poddaszu znajduje się pomieszczenie mieszkalne lub biurowe. Budynek został wybudowany w 2012 roku.

Budynek wyposażony w kanał, bramę segmentową przystosowaną do napędu elektrycznego, ponadto wyposażony został w instalację: elektryczną w tym siłową, wodę, kanalizację i c.o. z pieca węglowego. Sieć gazowa znajduje się w ulicy.

Budynek w bardzo dobry stanie technicznym, idealnie nadaję się np. na wszelakiego rodzaju działalność warsztatową (samochodową), usługową, magazynową, drobną produkcję itp. Działka ogrodzona z frontu płotem metalowym na podmurówce z cegły klinkierowej.

Gorąco polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację nieruchomości.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu: Marcin Kaczmarek, tel: 601 826 510, e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie
Dzwoniąc pytaj o numer oferty 9098 z systemu inetonline.pl

Szczegóły

Numer oferty 9098
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 260 000 PLN
Cena za m2 2 466 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 105 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica Gorzyce Wielkie
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Gorzyce Wielkie
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media energia, gaz
Przeznaczenie przemysł i produkcja
Rok budowy 2012
Dojazd asfaltowy
Linia telefoniczna 1
Materiał cegła