Obiekt, 766 m2, Odolanów

Obiekt na wynajem, Odolanów

Wynajem: 12 000 PLN

Bartosz Przybylski
nr licencji: 1735
507104313, 507104313
b.przybylski@wgn.pl

Opis

Odolanów, obiekt, produkcja, hale, magazyn, pomieszczenia biurowe wynajem.

Przedstawiam Państwu bardzo ciekawą ofertę wynajmu obiektu z pomieszczeniami produkcyjnymi, magazynowymi, handlowymi oraz biurowymi.

Jest to obiekt w części biurowej dwukondygnacyjny, a w części produkcyjno-magazynowej jedno-kondygnacyjny. W części biurowej, która w 2016 roku zostały wyremontowane oraz zmodernizowane znajdują się biura (możliwość pozostawienia widocznego na zdjęciach wyposażenia), pomieszczenia socjalne, magazynowe oraz kotłownia o powierzchni ca. 144 m2. Część produkcyjno-magazynową stanowią hale produkcyjno-magazynowe o powierzchniach 221,2 m2, 86,6 m2, 72,7 m2, 66,3 m2, 41,6 m2, WC oraz korytarz łączący część produkcyjno-magazynową z częścią biurową.
Obiekt idealnie nadaje się na działalność produkcyjną, handlową. Można zaadoptować go również pod inne działalności jak np. gabinety lekarskie, rehabilitacyjne itp.

Przed nieruchomością znajduje się parking dla interesantów, natomiast z tyłu teren który może służyć jako miejsce do rozładunku towarów lub jako dodatkowy parking.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Dostępne media: energia (siła), gaz, woda, kanalizacja. Ogrzewanie c.o. gazowe.

Czynsz najmu to 12.000 zł/m-c netto + VAT 23% + media płatne według zużycia. Kaucja zabezpieczająca zwrotna do ustalenia z Wynajmującymi.

Serdecznie polecamy tę ofertę i zapraszam do kontaktu.

Wszelkie propozycje co do przystosowania tego obiektu pod różnego rodzaju działalność do uzgodnienia.

Zainteresowanych zapraszam Bartosz Przybylski tel. 507 104 313, email: b.przybylski@wgn.pl

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 26 - letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.Dzwoniąc pytaj o numer 87640020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 8764
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 12 000 PLN
Cena za m2 16 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 766 m2
Miejscowość Odolanów
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Kopernika
Powiat ostrowski
Gmina Odolanów
Media energia, gaz
Przeznaczenie przemysł i produkcja
Dojazd asfaltowy