Lokal użytkowy, 117 m2, Ostrów Wielkopolski

Lokal użytkowy na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, centrum

Cena: 510 000 PLN

4 370 PLN/m2

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
665600670, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Na sprzedaż lokal użytkowy, Ostrów Wielkopolski, centrum miasta, lokal handlowo-usługowy, lokal biurowy, lokal na własność.

Serdecznie polecam na sprzedaż lokal użytkowy, idealny na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, usytuowany na wysokim parterze w centrum miasta Ostrowa wielkopolskiego w rej ul. Wolności.
Lokal stanowiący pełną własność wraz z udziałem w gruncie i urządzoną Księgą Wieczystą. Budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową.

Składa się z pomieszczenia głównego o pow. około 60 m2 obecnie przedzielonego na dwa mniejsze pomieszczenia, oraz pomieszczeń socjalnych, magazynu i WC, o łącznej pow. 116,70 m2. Lokal posiada tylne wyjście na zewnątrz co pozwala na bezkolizyjne dostawy towaru. Od frontu przeszklony dwoma dużymi witrynami wystawowymi o szerokości około 2,4 m i 2,7 m. Ogrzewanie z sieci miejskiej rozliczane we wspólnocie od metra kwadratowego zajmowanej powierzchni. Do lokalu przynależy jedno pomieszczenie w piwnicy o pow. 6,65 m2.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się punkt ksero, biura TVK Proart oraz szkoły, przychodnia, piekarnia. Lokal idealnie nadawał by się na sklep spożywczy, lub mała gastronomię gdyż w okolicy brakuje takich punktów. Może być także inna działalność. Polecam oferta godna uwagi.
Zapraszam do podjęcia rozmów. Oferta godna uwagi w celach inwestycyjnych jak i pod własną działalność. Wszelkie propozycje są do uzgodnienia.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 28- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Dzwoniąc pytaj o numer 98840020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9884
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 510 000 PLN
Cena za m2 4 370 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 117 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica centrum
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle centrum miasta rej ul. Wolności
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media woda miejska, energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Dojazd asfaltowy
Materiał cegła