Karta Oferty 2018-04-12T14:10:11+00:00

Działka - budowlana, 1 170 m2, Radłów

Działka - budowlana na sprzedaż, Radłów, Radłów

Cena: 152 100 PLN

130 PLN/m2

Bartosz Przybylski
nr licencji: 1735
Telefon: 627381144, 507104313
b.przybylski@wgn.pl

Opis

Działka budowlana na sprzedaż Ostrów Wielkopolski, Radłów, pow. 1170 m2.

Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1170 m2., której szerokość od frontu wynosi około 27 m, natomiast głębokość na około 43 m. Działka w regularnym kształcie prostokąta, idealnie nadająca się na budowę swojego wymarzonego domu jednorodzinnego

Nieruchomość położona w bardzo korzystnej lokalizacji z dala od wielkomiejskiego zgiełku dla osób, które cenią sobie spokój oraz świeże powietrze z szybkim dojazdem do Ostrowa Wielkopolskiego. Teren objęty MPZP. Ulica Wiśniowa jest drogą o bardzo niewielkim natężeniu ruchu, wyposażona w sieci: prądu, wody, kanalizacji i gazu.

Oferta godna uwagi, idealna dla osób które cenią sobie ciszę i spokój.

Gorąco polecam tą ofertę i zapraszam na prezentację.


Szczegółowych informacji udzieli Państwu:

Bartosz Przybylski, tel: 507 104 313, 62 738 11 44 lub b.przybylski@wgn.pl.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Dzwoniąc pytaj o numer oferty 9137 z systemu inetonline.pl

Szczegóły

Numer oferty 9137
Typ oferty Działka - budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 152 100 PLN
Cena za m2 130 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 1 170 m2
Miejscowość Radłów
Dzielnica Radłów
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Wiśniowa
Powiat ostrowski
Gmina Raszków
Media woda miejska, energia, gaz
Dojazd utwardzony
Szerokość frontu 27 m