Karta Oferty 2018-04-12T14:10:11+00:00

Dom - wolnostojący, 930 m2, Nowe Skalmierzyce

Dom - wolnostojący na sprzedaż, Nowe Skalmierzyce, Gałązki Małe

Cena: 1 300 000 PLN

1 398 PLN/m2

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
Telefon: 627381144, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Dworek na sprzedaż, nieruchomość pod inwestycje, hotel, usługi
Powiat ostrowski, Gmina Nowe Skalmierzyce, posiadłość, dworek na sprzedaż.

ZMIANA CENY! OKAZJA! ZAPRASZAM!!

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana dworkiem, malowniczo położona w Południowej Wielkopolsce, w Gminie Nowe Skalmierzyce, powiat ostrowski, województwo wielkopolskie.
Budynek zabytkowy wybudowany w 1903 roku z cegły, na rzucie prostokąta, posiadający trzy kondygnacje naziemne (parter, poddasze i drugie poddasze), obiekt w całości podpiwniczony, obecnie łączna powierzchnia obejmuje około 930 m2. Przykryty jest dachem stromym czterospadowym. Podczas prac remontowych w 2015 roku położono nową dachówkę karpiówkę, wymieniono także częściowo konstrukcję dachu wraz z ociepleniem, oraz wprawiono drewniane okna w lukarnach, okna dachowe oraz okna oddymiające na klatce schodowej, osadzono rynny i opierzenia z tytan cynku oraz zamontowano odtworzone z oryginałów ozdobne szpice oraz piorunochrony. Wnętrze dworku przygotowane jest do gruntownego remontu, ściany przygotowane pod położenie nowych tynków, stropy wymienione na nowe wraz z posadzkami z płyt osb i izolacją z wełny mineralnej, część stropów wymieniona na lane żelbetowe, osadzono także nowe kominy wraz z izolacją z płyt przeciwpożarowych oraz wkład kominowy ze stali kwasoodpornej. W piwnicach skute zostały posadzki oraz zostały one pogłębione.

Nieruchomość objęta jest warunkami zabudowy na przebudowę, nadbudowę i rozbudowę budynku na hotel z częścią restauracyjną, który po rozbudowie miałby powierzchnię użytkową około 1550 m2. Właściciel posiada także projekt architektoniczno-budowlany dotyczący planowanej rozbudowy obiektu oraz wydane na inwestycje pozwolenie na budowę.

Dworek usytuowany jest na działce o powierzchni 1,4992 ha częściowo obsadzonej starodrzewem (m.in. akacje, lipy, kasztanowce, jesiony) ogrodzonej w tylnej części i po bokach nowym płotem z siatki panelowej, na działce znajduje się także staw oraz studnia głębinowa. Nieruchomość posiada podłączone media: energia i woda.

Nieruchomość położona w odległości około 18 km od Ostrowa Wielkopolskiego, około 15 km do Kalisza, około 120 km do Poznania, około 120 km do Wrocławia. Odległość od drogi krajowej nr 11 około 5 kilometrów. Dojazd drogą asfaltową. Malownicza miejscowość otoczona terenami zielonymi. Budynek wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków i w związku z tym podlega uzgodnieniom z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w zakresie wyglądu zewnętrznego.

Zainteresowanych zapraszam na oględziny w terenie Pośrednik Małgorzata Świtała WGN Nieruchomości OOstrów Wlkp. ul. Wrocławska 16, tel. 665 600 670, lub 62 738 11 44, email: m.switala@wgn.pl
KOSZTY Z TYTUŁU POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Kupujący zwolniony z prowizji Pośrednika.
Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. POSIADAMY CERTYFIKAT JAKOŚCI SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Dzwoniąc pytaj o numer oferty 8213 z systemu inetonline.pl

Szczegóły

Numer oferty 8213
Typ oferty Dom - wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 300 000 PLN
Cena za m2 1 398 PLN
Liczba pokoi 28
Piętro Parter
Powierzchnia 930 m2
Powierzchnia działki 14 992 m2
Miejscowość Nowe Skalmierzyce
Dzielnica Gałązki Małe
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Gmina Nowe Skalmierzyce
Powiat ostrowski
Gmina Nowe Skalmierzyce
Przeznaczenie mieszkalny
Rok budowy 1903
Ogrzewanie brak
Dojazd asfaltowy
Szerokość frontu 100 m
Stan wykończenia do remontu
Materiał cegła