Dom - wolnostojący, 400 m2, Ostrów Wielkopolski

Dom - wolnostojący na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

Cena: 650 000 PLN

1 625 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
601829510, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Sprzedaż dom mieszkalny, o pow 400 m2, działka o pow 1650 m2, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców.

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym o pow. użytkowej 400 m2. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana na Os. Zębców przy drodze utwardzonej asfaltem, niedaleko głównej drogi wylotowej z miasta - dawnej DK 11.

Nieruchomość składa się z działki o powierzchni o pow. około 1650 m2, która zabudowana jest wolno-stojącym dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z garażami o powierzchni użytkowej ca. 400 m2 (w tym garaże). Jest to budynek murowany z 1985 roku wyposażony w instalację: EE, W, K, G, c.o. na ekogroszek. Budynek jest suchy, w dobrym stanie technicznym, z potencjałem do adaptacji także na inne cele. Obecnie wynajmowany jest na cele mieszkaniowe - wewnątrz wykonano dwa odrębne mieszkania oraz część wynajmowaną na pojedyncze pokoje z dostępem do kuchni i łazienki.

Możliwość dokupienia nieruchomości obok, która zabudowana jest parterowym budynkiem magazynowym z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni użytkowej 687,30 m2. Budynek magazynowy ogrzewany z odrębnego pieca c.o. na opał stały.

Łączna powierzchni użytkowa budynków wynosi ca. 1090 m2. Możliwość adaptacji budynku mieszkalnego lub magazynowego na różnego rodzaju funkcję, np. produkcja, warsztat itp. Obszary niezabudowane zostały utwardzone. Zabudowa działki usytuowana jest w tylnej części co daje możliwość dalszej rozbudowy i rozwoju nieruchomości.

Nieruchomość posiada bardzo korzystne walory komunikacyjne i ekspozycyjne. Bardzo dobra widoczność i dojazd z ulicy, która jest jedną z głównych ciągów komunikacyjnych tej południowej części miasta. Wszystko to sprawia, że jest to bardzo atrakcyjne miejsce dla prowadzenia działalności gospodarczej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią: obiekty handlowo-usługowe, duże osiedle mieszkaniowe domów jednorodzinnych i obiekty usługowe. W bardzo bliskiej odległości znajduję się także: przedszkole, szkoła podstawowe, przystanki komunikacji autobusowej.

Zapraszam do prezentacji nieruchomości. Szczegółowych informacji udzieli Państwu Marcin Kaczmarek, tel: 601 829 510 lub marcin.kaczmarek@wgn.pl.

WGN - tylko sprawdzone oferty. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. POSIADAMY CERTYFIKAT JAKOŚCI SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 97100020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9710
Typ oferty Dom - wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 650 000 PLN
Cena za m2 1 625 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 400 m2
Powierzchnia działki 1 650 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Zębcowskiej
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media gaz
Przeznaczenie mieszkalny
Rok budowy 1985
Ogrzewanie CO węglowe
Dojazd asfaltowy
Szerokość frontu 80 m
Stan wykończenia idealny
Materiał cegła