Dom - wolnostojący, 134 m2, Granowiec

Dom - wolnostojący na sprzedaż, Granowiec, Granowiec

Cena: 340 000 PLN

2 532 PLN/m2

Bartosz Przybylski
nr licencji: 1735
507104313, 507104313
b.przybylski@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, dom jednorodzinny, Granowiec.

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 900 m2., zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym z poddaszem, które w obecnej chwili jest nieużytkowe, które można zaadoptować na dodatkowe pokoje.

Powierzchnia użytkowa domu to 134,26 m2., gdzie do dyspozycji w części parterowej domu mamy dwa pokoje, kuchnię, łazienkę z WC, korytarz oraz kotłownie.
Piętro obecnie w stanie surowym do własnej aranżacji, w którego skład wchodzą cztery pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz oraz skrytka.

Powierzchnia działki z tyłu domu pozwala na jej ciekawe zagospodarowanie.

Media: prąd, woda, kanalizacja do szamba.

Dom w stanie dobrym, stolarka okienna PCV, ogrzewanie c.o. piec zasypowy, nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy drodze Odolanów-Sośnie.


Zapraszam na prezentację.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.


Dzwoniąc pytaj o numer 97020020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9702
Typ oferty Dom - wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 340 000 PLN
Cena za m2 2 532 PLN
Liczba pokoi 5
Piętro Parter
Powierzchnia 134 m2
Powierzchnia działki 900 m2
Miejscowość Granowiec
Dzielnica Granowiec
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Sośnieńska
Powiat ostrowski
Gmina Sośnie
Media woda miejska
Przeznaczenie mieszkalny
Ogrzewanie piec
Dojazd asfaltowy
Stan wykończenia do remontu
Materiał pustak