Lokal użytkowy, 297 m2, Ostrów Wielkopolski

Lokal użytkowy na wynajem, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska

Wynajem: 6 000 PLN

Anna Kaczmarek
nr licencji: 21480
691860010, 691860010
a.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Ostrów Wielkopolski, lokal użytkowy, powierzchnie biurowe, wynajem, 1 piętro, usługi.

Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni użytkowej 296,70 m2, usytuowany na 1 piętrze nowo wybudowanego budynku w rejonie ul. Chłopickiego w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to nowoczesny obiekt, który został wykonany z myślą o jak najlepszej funkcjonalności. Budynek z cegły ceramicznej, ocieplony styropianem 20 cm, wyposażony w monitoring. Wszystkie okna PCV z roletami zewnętrznymi, automatycznie sterowanymi. Dojazd do nieruchomości utwardzony asfaltem. Przed budynkiem miejsce postojowe.
Oferowany lokal składa się z 9 pomieszczeń biurowo-usługowych, pomieszczenia socjalnego z wc, łazienki, oraz komunikacji. Przestronne i jasne wnętrza zapewniają doskonały komfort pracy. Lokal nadaje się na prowadzenie
działalności biurowej lub usługowej. W lokalu ściany malowane, podłogi wyłożone płytkami, zaplecze socjalne wykończone glazurą. Każde pomieszczenie ma przygotowane wyprowadzenie wody wraz z odpływem. Lampy posiadają atest i spełniają wymóg wyposażenia gabinetów lekarskich. Grzejniki z atestem higienicznym przystosowane do gabinetów lekarskich i zabiegowych.
Ogrzewanie c.o. oraz ciepła woda z kotła gazowego.

Czynsz najmu to 6000 zł brutto plus media: ogrzewanie, woda, prąd płatne według zużycia. Kaucja zabezpieczająca zwrotna dwukrotny czynsz najmu.

Lokal do szybkiego objęcia. Polecam i zapraszam na prezentację.

Zadzwoń i umów się na spotkanie.
Szczegółowych informacji udzieli Państwu Agent Anna Kaczmarek, e-mail a.kaczmarek@wgn.pl tel: 691 860 010 lub 62 738 11 44.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dzwoniąc pytaj o numer 95650020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9565
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 6 000 PLN
Cena za m2 20 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 297 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica Krotoszyńska
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Chłopickiego
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Dojazd asfaltowy
Linia telefoniczna 1
Materiał cegła