Obiekt, 1 406 m2, Cieszyn

Obiekt na sprzedaż, Cieszyn

Cena: 2 800 000 PLN

1 991 PLN/m2

Bartosz Przybylski
nr licencji: 1735
507104313, 507104313
b.przybylski@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, obiekt, hala magazynowa, produkcyjna, Cieszyn.

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,2800 ha położona w miejscowości Cieszyn przy ul. Leśnej, gmina Sośnie, powiat ostrowski, województwo wielkopolskie.

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem produkcyjnym i budynkiem socjalno-biurowo-mieszkalnego w jednej bryle. Wnętrze całego kompleksu ze względów funkcjonalnych zostało podzielone na część socjalno-biurowo-mieszklaną i produkcyjną. Hala o powierzchni 980 m2, obecnie podzielona na część produkcyjną i magazynową o powierzchniach 446,48 m2 i 534,69 m2. W całej hali przygotowano przyłącza do 20-30 wtryskarek.

W części socjalno-mieszkalno-biurowej wydzielone są części biurowo-socjalne oraz część mieszkalna znajdująca się na piętrze budynku ogrzewana piecem na eko-groszek.
Oba budynki wzniesiono w 2004 roku, a w 2006 roku rozpoczęto rozbudowę części socjalno-biurowo-mieszkalnej.
Do nieruchomości dołączono przyłącza sieci: energetyczną, wodociągową i telefoniczną oraz wyposażono ją w przydomową oczyszczalnię ścieków. Teren nieruchomości jest oświetlony, ogrodzony płotem z płyt betonowych i utwardzony kostką betonową na powierzchni około 1000 m2.

Część frontowa nieruchomości obsadzona jest trawą oraz krzewami ozdobnymi.

Nieruchomość wybudowana z bloczków gazobetonowych ocieplonych styropianem, dach konstrukcji stalowej pokryty blachą trapezową.
Na piętrze nieruchomości znajdują się także dwa mieszkania o łącznej powierzchni około 200 m2.

Na nieruchomości znajduje się transformator 100 kW
Dojazd do nieruchomości asfaltową drogą gminną.

Istnieje możliwość przejęcia spółki, wtedy cena do uzgodnienia. Duża powierzchnia działki daje możliwość rozbudowy.

Oferta godna polecenia.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Bartek tel. 507 104 313.

Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.


Dzwoniąc pytaj o numer 94520020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9452
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 800 000 PLN
Cena za m2 1 991 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 1 406 m2
Miejscowość Cieszyn
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Leśna
Powiat ostrowski
Gmina Sośnie
Media woda miejska, energia, gaz
Przeznaczenie przemysł i produkcja
Rok budowy 2004
Dojazd asfaltowy
Materiał pustak