Działka - budowlana, 2 200 m2, Mikstat

Działka - budowlana na sprzedaż, Mikstat, Biskupice Zabaryczne

Cena: 95 000 PLN

43 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
601829510, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Działka budowlana na sprzedaż, Biskupice Zabaryczne, Gmina Mikstat.

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 0,2200 ha usytuowana w cichej i spokojnej miejscowości jaką są Biskupice Zabaryczne. Dla działki zostały już wydane warunki zabudowy obejmujące budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego.
Bardzo dużym atutem nieruchomości jest właśnie jej położenie przy lokalnej drodze utwardzonej asfaltem, wyposażonej w sieci: wodociągową, kanalizacyjną i teletechniczną, a w odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się także sieć energetyczna. Droga przy której położona jest działka ma charakter drogi lokalnej o bardzo niewielkim natężeniu ruchu samochodowego. Na przeciw działki znajduje się duży kompleks leśny. Pozostałe sąsiedztwo stanowią tereny niezabudowane oraz rozproszona zabudowa mieszkaniowa. W odległości 5 km znajduje się miasto Mikstat, będące siedzibą Gminy Mikstat, a w odległości ca. 15 km znajduje się miasto powiatowe Ostrzeszów.

Działka w kształcie przypomina trójkąt. Atutem jest opisana wyżej cicha i spokojna lokalizacja oraz wydane warunki zabudowy.Zapraszam na prezentację.

WGN u nas tylko sprawdzone oferty. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup i budowę nieruchomości. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.


Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 94350020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9435
Typ oferty Działka - budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 95 000 PLN
Cena za m2 43 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 2 200 m2
Miejscowość Mikstat
Dzielnica Biskupice Zabaryczne
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Biskupice Zabaryczne
Powiat ostrowski
Gmina Mikstat
Media woda miejska
Dojazd asfaltowy
Szerokość frontu 208 m