Obiekt, 929 m2, Kobyla Góra

Obiekt na sprzedaż, Kobyla Góra, Kobyla Góra

Cena: 1 400 000 PLN

1 508 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
601829510, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, obiekt rozrywkowy, produkcja, magazyn, usługi, biura, Kobyla Góra.

Do sprzedaży w Kobyla Górze budynek usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej 928,50 m kw. zlokalizowany w centrum miejscowości w otoczeniu zalewu oraz innych obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych z dogodnym dojazdem drogą utwardzoną asfaltem.

Nieruchomość o powierzchni 0,1480 ha składa się z działki, na której znajduje się budynek usługowo-rozrywkowy. Jest to budynek piętrowy, w którym na parterze zlokalizowano główna salę taneczną, bar, sanitariaty oraz kotłownię. Na piętrze natomiast zlokalizowano drugą mniejsza salę, bar, sanitariaty oraz pomieszczenia biurowo-socjalne. Przed budynkiem umieszczono także ogródek.

Ogrzewanie z własnej kotłowni olejowej, ale gaz doprowadzono do kotłowni, co po wymianie palników daje możliwość ogrzewania gazem. Budynek został wybudowany około 2001 roku, jako adaptacja istniejącego budynku.

Budynek wyposażony w instalację: elektryczną w tym siłową, wodę, kanalizację, gaz, wentylację nawiewno-wywiewną, c.o. z pieca olejowego, alarmową oraz pełną instalację techniczną nagłośnieniowo-oświetleniową.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, nadaję się na wszelakiego rodzaju działalność rozrywkową, a także po adaptacji na inną działalność usługową, produkcję, magazyn itp. Po adaptacji może pełnić także funkcję przychodni lekarskiej lub funkcję mieszkalną.

Jeśli działka o pow. 0,1480 ha jest nie wystarczająca to jest możliwość dokupienia przylegającej działki o pow. 0,2100 ha.

Cena 1.400.000 zł z VAT 23 %. Cena jest do negocjacji.

Polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację nieruchomości.

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 92550020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9255
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 400 000 PLN
Cena za m2 1 508 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 929 m2
Miejscowość Kobyla Góra
Dzielnica Kobyla Góra
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Kobyla Góra
Powiat ostrowski
Gmina Kobyla Góra
Media energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Rok budowy 2001
Dojazd asfaltowy
Linia telefoniczna 1