Dom - wolnostojący, 135 m2, Sieroszewice

Dom - wolnostojący na sprzedaż, Sieroszewice, okolice Sieroszewic

Cena: 350 000 PLN

2 593 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
627381144, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, dom jednorodzinny, ok. Sieroszewice, okolice Ostrów Wielkopolski, dom do wykończenia, wolnostojący, powierzchnia użytkowa 135 m2, działka o powierzchni 882 m2.

Budynek jednorodzinny w budowie położony około 10 km na wschód od Ostrowa Wielkopolskiego, w miejscowości Latowice - w otoczeniu zabudowy nowymi domami jednorodzinnymi o niewielkiej intensywności zabudowy. Droga dojazdowa asfaltowa o bardzo niewielkim natężeniu ruchu wyposażona w nowoczesne oświetlenie LED.
Budynek wolnostojący znajdujący się w stanie surowym zamkniętym z pokryciem dachu wysokiej jakości dachówką ceramiczną oraz wysokiej jakości stolarką okienną. Okna PCV trójszybowe + rolety zewnętrzne, częściowo elektryczne.


Budynek składa się z parteru o pow. użytkowej ca. 70 m2 i poddasza o pow. użytkowej 65 m2. Na parterze do dyspozycji mamy salon o powierzchni ca. 25 m2 wraz z wyjściem na taras, funkcjonalną otwartą kuchnię, łazienkę, dodatkowy pokój, pom. kotłowni. Poddasze składa się z 3 sypialni (lub 2 sypialni i garderoby), łazienki oraz pomieszczenia wielofunkcyjnego (np. pralni lub garderoby itp).

Obecnie w budynku mieszkalnym wykonano między innymi: fundamenty trójwarstwowe z ociepleniem styropianem, ściany konstrukcyjne trójwarstwowe z ceramiki z ociepleniem wełną mineralną, ściany działowe, strop, konstrukcję schodów, konstrukcję dachu z deskowaniem i pokryciem wysokiej klasy dachówką ceramiczną, stolarkę okienną trójszybową z roletami (częściowo elektrycznymi), podłoża pod posadzki, wewnętrzną instalacje kanalizacyjną. Nieruchomość wyposażona jest w przyłącze wody oraz elektryczne (elektryczne wymaga doprowadzenia do budynku). Przewidziane c.o. na opał stały (pelet, ekogroszek).

Dodatkowym atutem jest to, że pozwolenie na budowę obejmuje budowę wolnostojącego budynku garażowego dwustanowiskowego o pu 50 m2.

Zalety nieruchomości:
- doskonała lokalizacja tuż pod m. Sieroszewice przy drodze o znikomym natężeniu ruchu,
- solidne i staranne wykonawstwo,
- budynek z materiałów ceramicznych,
- mury i fundamenty bardzo ciepłe - trójwarstwowe,
- stolarka okienna trójwarstwowa z roletami,
- pozwolenie na budowę obejmuje budowę także wolnostojącego garażu dwustanowiskowego.

Oferta godna polecenia. Prezentacja tej nieruchomości będzie dla mnie niezwykłą przyjemnością.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 92480020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9248
Typ oferty Dom - wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 350 000 PLN
Cena za m2 2 593 PLN
Liczba pokoi 5
Piętro Parter
Powierzchnia 135 m2
Powierzchnia działki 882 m2
Miejscowość Sieroszewice
Dzielnica okolice Sieroszewic
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Latowice
Powiat ostrowski
Gmina Sieroszewice
Przeznaczenie mieszkalny
Rok budowy 2020
Ogrzewanie CO węglowe
Dojazd asfaltowy
Szerokość frontu 40 m
Stan wykończenia stan surowy zamknięty
Materiał cegła