Biuro, 78 m2, Ostrów Wielkopolski

Biuro na wynajem, Ostrów Wielkopolski, centrum

Wynajem: 1 300 PLN

Bartosz Przybylski
nr licencji: 1735
627381144, 507104313
b.przybylski@wgn.pl

Opis

Ostrów Wielkopolski, lokal biurowy, ścisłe centrum, wynajem.

Do wynajęcia powierzchnie biurowe, składające się z trzech pomieszczeń przechodnich oraz łazienki z WC, położone w kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego, usytuowane na II piętrze. Lokal w stanie dobrym, w jednym z pomieszczeń istnieje możliwość stworzenia aneksu kuchennego.
W kamienicy znajduje się m.in. szkoła językowa.

Ogrzewanie c.o. miejskie. Cena najmu to 1300 zł/m-c plus liczniki płatne według indywidualnego zużycia tj. prąd, woda, ogrzewanie, śmieci. Kaucja zabezpieczająca zwrotna 3000 zł. (do uzgodnienia).

Lokal do szybkiego objęcia.

Zapraszam na prezentację.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu Bartek Przybylski, tel.: 507 104 313, email: b.przybylski@wgn.pl

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Dzwoniąc pytaj o numer oferty 9155 z systemu inetonline.pl

Szczegóły

Numer oferty 9155
Typ oferty Biuro
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 1 300 PLN
Cena za m2 17 PLN
Piętro 2
Powierzchnia 78 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica centrum
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Wiosny Ludów
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski