Obiekt, 750 m2, Ostrzeszów

Obiekt na sprzedaż, Ostrzeszów, Ostrzeszów

Cena: 1 050 000 PLN

1 400 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
627381144, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, obiekt, produkcja, magazyn, usługi, biura, Ostrzeszów.

Do sprzedaży w Ostrzeszowie w rejonie ulicy Powstańców Wielkopolskich budynek magazynowo-produkcyjny z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi o powierzchni użytkowej ca. 750 m kw. zlokalizowany w otoczeniu obiektów magazynowo - usługowych z dogodnym dojazdem drogą utwardzoną asfaltem.

Nieruchomość o powierzchni 0,3872 ha na której znajduje się budynek magazynowo - produkcyjny znajduje się w części zachodniej działki, co daje możliwość dalszego rozwoju i zabudowy nieruchomości.

Budynek magazynowo - produkcyjny to budynek dwukondygnacyjny, bez piwnic, w zabudowie wolnostojącej. W budynku znajdują się pomieszczeni: magazynowe, produkcyjne i biurowo - socjalne. Obiekt jest w ciągłym użytkowaniu. Ogrzewanie z własnej kotłowni węglowej. Budynek został wybudowany około 1970 roku.

Budynek wyposażony w instalację: elektryczną w tym siłową, wodę, kanalizację do szamba i c.o. z pieca węglowego. Sieć gazowa i kanalizacyjna znajduje się w ulicy.

Budynek w dobry stanie technicznym, nadaję się np. na wszelakiego rodzaju działalność magazynową, produkcję lekką lub usługi. Po adaptacji może pełnić także funkcję przychodni lekarskiej lub funkcję mieszkalną.

Działka w części ogrodzona, na terenie posesji zorganizowano także miejsca parkingowe.

Cena 1.050.000 zł + VAT 23 %. Cena jest do negocjacji.

Polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację nieruchomości.

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu Marcin Kaczmarek, tel: 601 826 510, e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 91490020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 9149
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 050 000 PLN
Cena za m2 1 400 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 750 m2
Miejscowość Ostrzeszów
Dzielnica Ostrzeszów
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Ostrzeszów
Powiat ostrowski
Gmina Ostrzeszów
Media energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Rok budowy 1970
Dojazd asfaltowy
Linia telefoniczna 1
Materiał cegła