Dom - wolnostojący, 154 m2, Przygodzice

Dom - wolnostojący na sprzedaż, Przygodzice, Przygodzice

Cena: 560 000 PLN

3 636 PLN/m2

Bartosz Przybylski
nr licencji: 1735
627381144, 507104313
b.przybylski@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, budynek użytkowy z warsztatem wulkanizacyjnym, budynek mieszkalny, okolice Ostrów Wielkopolski, Przygodzice.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę sprzedaży nieruchomości.
Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1200 m2., zabudowana domem mieszkalnym z warsztatem przystosowanym pod wulkanizację bądź mechanikę pojazdową oraz pomieszczeniami gospodarczymi idealna dla osób chcących prowadzić działalność gospodarczą. Nieruchomość ta zlokalizowana jest w bardzo dogodnym miejscu przy drodze krajowej DK25 w miejscowości Przygodzice w niedalekiej odległości od miasta Ostrowa Wielkopolskiego ok 6 km do centrum.
Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 1200 m2 w kształcie prostokąta o szerokości ca 21 m, która w części frontowej zabudowana wolno-stojącym, dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 154m2. Budynek w stanie dobrym wybudowany z suporeksu wzniesiony w 1966 roku, który uległ przebudowie w 1982 roku wyposażony w instalację: E, W, G, S, co. zasilanej dwu funkcyjnym kotłem gazowym. Dach pokryty blachą falowaną aluminiową. Dom składa się z 7 pokoi, kuchni (meble wraz z wyposażeniem w cenie), dwóch łazienek po jednej na każdej z kondygnacji, korytarza oraz wiatrołapu. W dalszej części działki znajdują się budynki gospodarcze, garaż oraz warsztat o powierzchni ca 130 m2, w którym aktualnie mieści się dobrze prosperujący zakład wulkanizacyjny. Istnieje możliwość odkupienia znajdującego się tam sprzętu niezbędnego do kontynuowania obecnej działalności takiego jak: wyważarka, montażownica do opon, kompresor oraz podnośnik.

Możliwość adaptacji budynku mieszkalnego lub warsztatowo-magazynowego na różnego rodzaju funkcję. Front działki oraz część za domem obsiana zielenią i obsadzona krzewami. Obszary niezabudowane zostały utwardzone kostką. Nieruchomość w całości ogrodzona płotem betonowym, brama wjazdowa metalowa. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne.
Atutem tej nieruchomości są między innymi jej walory komunikacyjne DK25 w kierunku Katowic o dużym natężeniu ruchu. Gotowy zakład wulkanizacyjny działający na rynku od kilkudziesięciu lat.


Zapraszam do kontaktu: Bartek tel. 507 104 313


Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.
Dzwoniąc pytaj o numer 86890020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 8689
Typ oferty Dom - wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 560 000 PLN
Cena za m2 3 636 PLN
Liczba pokoi 7
Piętro Parter
Powierzchnia 154 m2
Powierzchnia działki 1 200 m2
Miejscowość Przygodzice
Dzielnica Przygodzice
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Bursztynowa
Powiat ostrowski
Gmina Przygodzice
Media gaz
Przeznaczenie mieszkalny
Ogrzewanie CO gazowe
Dojazd utwardzony
Stan wykończenia idealny
Materiał pustak