Obiekt, 1 234 m2, Ostrów Wielkopolski

Obiekt na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, Wysocko Wielkie

Cena: 3 000 000 PLN

2 432 PLN/m2

Bartosz Przybylski
nr licencji: 1735
507104313, 507104313
b.przybylski@wgn.pl

Opis

Sprzedaż, obiekt, przedsiębiorstwo, Ostrów Wielkopolski

Do sprzedaży dobrze prosperujący zakład produkcji opakowań tekturowych. Zakład wybudowany w 2010 roku. Budynek dwukondygnacyjny o całkowitej powierzchni 1233,66 m2, na działce o powierzchni 5200 m2. W przyziemiu (1034,30 m2)znajduje się pomieszczenie biurowe,część socjalna dla pracowników, magazyn wyrobów gotowych (290 m2), hala produkcyjna (560 m2), kotłownia. Na drugiej kondygnacji (199,36 m2)znajduje się przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,6 m2, kaltka schodowa i pomieszczenie gospodarcze o pow. 98 m2. Zakład zlokalizowany przy głównej drodze zjazdowej z obwodnicy miasta od strony wschodniej w odległości od węzła ok. 1 km. Nieruchomość jest podłączona do własnego ujęcia wody. Firma ma stałych odbiorców głównie z terenu miasta i bliskich okolic. Firma nie ma problemu z zamówieniami i jest firmą dochodowa. Cena jest ceną brutto z 23% VAT-em. Cena obejmuje nieruchomość, maszyny, wyroby gotowe, materiały zapasowe, zamówienia i kontakty.

Gorąco polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację nieruchomości.

https://www.youtube.com/watch-v=ufRvHg9G7dwt=9s

Szczegółowych informacji udzieli Państwu: Bartosz Przybylski, tel: 507 104 313, e-mail: b.przybylski@wgn.pl

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 26 - letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.


Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 85640020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 8564
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 3 000 000 PLN
Cena za m2 2 432 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 1 234 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica Wysocko Wielkie
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Wylotowa
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media energia, gaz
Przeznaczenie przemysł i produkcja
Rok budowy 2010
Dojazd utwardzony
Linia telefoniczna 1
Materiał pustak

Film do Oferty