Działka - inwestycyjna, 2 763 m2, Ostrów Wielkopolski

Działka - inwestycyjna na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, Os. Grunwaldzkie

Cena: 1 189 472 PLN

431 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
627381144, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Ostrów Wielkopolski, sprzedaż, działka inwestycyjna, usługowa, teren inwestycyjny, komercyjny, powierzchnia 2763 m2.

Nieruchomość komercyjna zlokalizowana w prężnym mieście powiatowym Ostrowie Wielkopolskim bezpośrednio przy ul. Grunwaldzkiej. Nieruchomość stanowi grunt o pow. 2763 m2 objęty decyzją o warunkach zabudowy w której teren przeznaczony został na działalność usługowo-magazynową.
Nieruchomość posiada bardzo korzystne walory komunikacyjne - ulica Grunwaldzka to główny ciąg komunikacyjny w północno-wschodniej części miasta Ostrowa Wielkopolskiego, biegnący od ulicy Limanowskiego w głąb osiedla mieszkaniowego do ulicy Brackiej. W ostatnich latach osiedle to silnie się rozbudowuje. Bliskość dróg krajowych z węzłem drogowym S11-DK25 oraz planowana rozbudowa małej ramy komunikacyjnej miasta sprawiać będzie, że osiedle to w najbliższych latach będzie dalej rozwijać się. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią: duże - rozbudowujące się osiedle mieszkaniowe domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, ośrodek wypoczynkowy PARK PIASKI - SZCZYGLICZKA, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja. Otoczenie to generuje duże natężenie głównie samochodami osobowymi.
Nieruchomość jest także dobrze skomunikowana w skali makro, ponieważ do zjazdu z obwodnicy Ostrowa Wlkp. drogi szybkiego ruchu
nr S11 mamy około 2 km. Odległość od Poznania
ok. 120 km, od Wrocławia 90 km, a od Łodzi ok. 120 km. W pobliżu (5 km) znajduje się także lotnisko Michałków przyjmujące samoloty biznesowe.
Cena netto + VAT 23 %.

WGN - tylko sprawdzone oferty. Szczegółowych informacji udzieli Państwu Marcin Kaczmarek, tel: 601 829 510 i marcin.kaczmarek@wgn.pl. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe . Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 80340020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 8034
Typ oferty Działka - inwestycyjna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 189 472 PLN
Cena za m2 431 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 2 763 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Dzielnica Os. Grunwaldzkie
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Os. Grunwaldzkie
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski
Media energia, gaz
Dojazd asfaltowy
Szerokość frontu 70 m