Grunt, 20 000 m2, Czajków

Grunt na sprzedaż, Czajków

Cena: 70 000 PLN

4 PLN/m2

Marcin Kaczmarek
nr licencji: 3784
601829510, 601829510
marcin.kaczmarek@wgn.pl

Opis

Działka, teren pod lasem, Gmina Czajków.

Malowniczo położona działka o pow. ok. 2 ha w enklawie ciszy i w otoczeniu terenów leśnych, zlokalizowana na terenie gminy Czajków, powiat ostrzeszowski w okolicach miejscowości Czajków. W najbliższym otoczeniu znajduje się także rozstrzelona zabudowa jednorodzinna. Na działce około 0,2 ha zalesione 50 letnią sosną, wygodny dojazd równą drogą asfaltową, bardzo spokojna okolica, prąd i woda w ulicy to nieliczne atuty tej oferty. Marzysz o spokojnym osiedleniu się pod lasem z bardzo dogodnym dojazdem do Grabowa, Ostrzeszowa to właśnie idealne miejsce dla Ciebie.
Działka z potencjałem do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy na zabudowę nieruchomości budynkiem mieszkalnym. Po uzyskaniu decyzji WZ nadaje się pod zabudowę jednorodzinną lub rekreacyjną. Zapraszam do prezentacji.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. POSIADAMY CERTYFIKAT JAKOŚCI SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 72740020 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 7274
Typ oferty Grunt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 70 000 PLN
Cena za m2 4 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 20 000 m2
Miejscowość Czajków
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle okolice Czajkowa
Powiat ostrzeszowski
Gmina Czajków
Media gaz
Dojazd asfaltowy
Szerokość frontu 30 m