Karta Oferty 2018-04-12T14:10:11+00:00

Lokal użytkowy, 533 m2, Krotoszyn

Lokal użytkowy na wynajem, Krotoszyn , Centrum

Wynajem: 11 000 PLN

Małgorzata Świtała
nr licencji: 21482
Telefon: 627381144, 665600670
m.switala@wgn.pl

Opis

Krotoszyn, centrum, lokal do wynajęcia, lokal pod działalność handlową.

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok. 532,71 m2 usytuowany na parterze parterze kamienicy usytuowany w centrum Krotoszyna.
W skład lokalu wchodzą: sala sprzedaży o pow. 298,96 m2, 4 pomieszczenia magazynu, kuchnia, pomieszczenie socjalne z WC, chłodnia, pomieszczenie biurowe oraz w piwnicach magazyn i szatnia dla pracowników. Nad salą główną znajduje się antresola o pow. 34,97 m2.

Stan lokalu bardzo dobry, gotowy do wejścia. Podłogi wyłożone płytkami gresowymi, ściany malowane, sufity podwieszane. Lokal wyposażony jest w instalację grzewczą na opał stały - kocioł wspólny na całą kamienicę. Zasobnik ciepłej wody indywidualny znajdujący się w lokalu zasilany lampami solarnymi. Lokal wyposażony w instalację monitoringu, alarmu, klimatyzacji, instalacji internetowej i sejf.
Obiekt wyposażony i przygotowany obecnie pod działalność handlową spożywczo-przemysłową. Na wyposażeniu może pozostać umeblowanie widoczne na zdjęciach. Są to kasy, półki sklepowe, lodówki, zamrażalki maszynki do mięs, piec do wypieku bułek, oświetlenie, okamerowanie. Uwaga - wyposażenie sklepu może z czasem ulegać zmianie.

Lokal posiada drugie wejście od strony zaplecza wraz z dwoma podjazdami. Podwórze zamykane, wyłożone kostką do indywidualnego korzystania przez Najemcę lokalu.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się apteka, bank, butik.
Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, idealnie nadaje się na sklep spożywczy samoobsługowy.
Przed budynkiem znajduje się parking samochodowy i rowerowy. Reprezentacyjny obiekt z zewnątrz po remoncie z dwoma dużymi witrynami usytuowany przy dużym natężeniu ruchu pieszych.

Miesięczna opłata za najem 11.000 zł miesięcznie netto plus VAT plus media (energia, woda wraz z kanalizacją, wywóz śmieci). Właściciel pokrywa koszty ogrzewania lokalu oraz podatek od nieruchomości. Kaucja zabezpieczająca zwrotna do uzgodnienia. Wszelkie propozycje do uzgodnienia z Wynajmującym.

Zapraszam do prezentacji WGN Nieruchomości Ostrów Wlkp. Małgorzata Świtała tel. 62 738 11 44, lub 665 600 670, email: m.switala@wgn.pl; www.wgn-ostrow.pl
Dzwoniąc pytaj o numer oferty 8763 z systemu inetonline.pl

Szczegóły

Numer oferty 8763
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 11 000 PLN
Cena za m2 21 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 533 m2
Miejscowość Krotoszyn
Dzielnica Centrum
Województwo Wielkopolskie
Ulica/Osiedle Centrum
Powiat ostrowski
Gmina Krotoszyn
Media woda miejska, energia, gaz
Przeznaczenie handel i usługi
Dojazd utwardzony
Linia telefoniczna 1